«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۹  |  Monday, 24 January 2022
کد خبر: ۳۱۳۷۶
تاریخ انتشار: ۲۲:۰۰ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰
معاونت معاونت مطالبه گری بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویر احمد خبر داد:
معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویر احمد از برگزاری دوره ی نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه در یاسوج خبر داد...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج؛معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویر احمد  با اعلام این خبر گفت:دوره ی نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه با موضوعات، وضعیت سیاسی_اجتماعی ایران پیش از انقلاب، بررسی مسئله عدالت در جمهوری اسلامی ایران، روش تحلیل سیاسی(حضوری)، روش مطالبه گری سیاسی(حضوری)، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، بررسی ایدئولوژی ها و مکاتب مدرن، راهکارهای برون رفت از وضعیت اقتصادی تشکیل می شود.


وی افزود:این دوره با حضور اساتید مطرح کشوری و به صورت مجازی اجرا می شود.

معاونت بسیج دانشجویی استان اظهار داشت: نفرات برتر دوره ی مجازی به دوره های حضوری راه می یابند و به نفرات برگزیده ، جوایز نفیس اهدا می شود؛ و به شرکت کنندگان در دوره گواهی حضور تعلق می گیرد.


وی از دانشجویان علاقه مند خواست تا جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره واتساپ 09179417289 پیامک دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز