کد خبر: ۳۲۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۸
مشروح خطبه های نماز جمعه این هفته شهرلنده به امامت حجت الاسلام محمودی اصل:
نماز عبادی سیاسی جمعه لنده با رعایت پروتکل های بهداشتی به امامت حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل اقامه شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از لنده ؛حجت‌الاسلام محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه با تسلیت پیشاپیش فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: انقلاب اسلامی ما، مدیون سرور و سالار شهیدان است.

نظام فرهنگی ما باید متحول شود / ضرورت تغییر مدیرانی مدیرانی که با سیاست دولت همراه نیستند /در بحث زیرساخت های برق از  وزارت نیرو مدد می طلبیم

وی افزود: پیروزی های انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف به برکت وجود حضرت سیدالشهدا است.

حجت الاسلام محمودی اصل تاکید کرد:ماه محرم‌ ماه عشق ورزی به ابی عبدالله،ماه معرفت به اهل بیت ،امر به معروف و مبارزه با استکبار و کفر جهانی است.

امام جمعه لنده از تلاش‌های هیئت های خواهران، برادران در سطح شهرستان ،روحانیون، مداحان اهل بیت، جوانان حسینی ،رسانه ها تقدیر و تشکر کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت:نظام فرهنگی ما باید متحول شود، چرا که ما یک نظام منسجم فرهنگی تا الان نداشتیم، شورای عالی انقلاب فرهنگی بایستی خیلی دقیق تر نقش آفرینی کند، در دانشگاه های ما خیلی ها برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب سر می شکنند، اما می بینیم در همانجا و همان محیط، فرهنگ غربی به عنوان فرهنگ برتر معرفی می شود.

خطیب نماز جمعه لنده گفت:در کنار تحول فرهنگی که خواسته همه مردم خصوصا قشر متدین جامعه است، تحول اقتصادی هم مثل همیشه مورد انتظار مردم خوب و صبور ماست.

حجت الاسلام محمودی اصل خاطر نشان کرد:برای تحقق تحول اقتصادی یک جا لازم است برخی مدیران تغییر کنند و گاهی هم لازم است برخی ساختارهای غلط اصلاح شود که متاسفانه ما در هر دو عرصه مشکل داریم، هنوز برخی مدیران ضعیف در گوشه و کنار کشور مسئولیت در دستشان هست که بعضا با سیاست های دولت فعلی همراهی نمی کنند.

برای تحقق تحول اقتصادی یک جا لازم است برخی مدیران تغییر کنند و گاهی هم لازم است برخی ساختارهای غلط اصلاح شود که متاسفانه ما در هر دو عرصه مشکل داریم، هنوز برخی مدیران ضعیف در گوشه و کنار کشور مسئولیت در دستشان هست که بعضا با سیاست های دولت فعلی همراهی نمی کنند.

امام جمعه لنده با اشاره به بارندگی های اخیر گفت:طی هفته‌ گذشته، همانطور که شاهد بودیم، بارش‌های شدید و خسارت های در کل کشور به ویژه استان ما و شهرستان داشتیم، مدیرانی داشتیم که دراین شرایط چند شب نخوابیدند و در جلسات و میدان خدمت حاضر بودند ،ضمن تشکر از فرماندار محترم و نیروهای ادارات و مسئولین در رده های مختلف که در کنار مردم بودند، اما برخی جاها در باب رسیدگی توازن منطقه ای رعایت نشده و در برخی مناطق همچنان مشکلات پابرجاست، تقاضا داریم زودتر به آنها توجه شد.

حجت‌الاسلام محمودی اصل در پایان گفت:ضعف زیرساخت ها هویداست و مثل همیشه این دغدغه مردم را فریاد می زنیم، البته ما از مسئولین شهرستانی گلایه ای نداریم چون انصافا با توجه به‌ داشته هایشان تلاش خود را کردند و در بحث زیرساخت های برق از خود وزارت نیرو مدد می طلبیم که به کمک استان ما بیاید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: