کد خبر: ۳۳۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵
آوای رودکوف؛
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت يوم الله 12 بهمن سالروز ورود تاريخي امام امت به ميهن اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت يوم الله 12 بهمن سالروز ورود تاريخي امام امت به ميهن اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

بيانيه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت يوم الله 12 بهمن سالروز ورود تاريخي امام امت به ميهن

متن بیانیه بدین شرح است:

« بسم الله الرحمن الرحيم »

ورود معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (رحمت‌الله عليه) به ميهن اسلامي در ۱۲ بهمن‌ سال ۱۳۵۷، مطلع پيروزي انقلاب اسلامي و طلوع خورشيد اسلام در شب تيره و آسمان ظلماني طاغوت زمان بود. استقبال بي‌نظير مردم مسلمان و انقلابي ايران از يگانه رهبر و منجي خويش، يوم‌الله ديگري را رقم زد و پيروزي سال‌ها مبارزات انقلابي ايرانيان آزاده را نويد داد. يوم‌الله دوازدهم بهمن عيد وصال ملت مبارز ايران با پيشواي عارف و فرزانۀ خود پس از تحمل سال‌ها فراق، رنج و تبعيد بود. حضور اميدبخش امام خميني(ره) در ميهن اسلامي و رهبري داهيانه و هوشمندانۀ جريان انقلاب اسلامي از نزديك، خون تازه‌اي را در رگ‌هاي مبارزان انقلابي به‌ جريان انداخت و با سرنگوني كاخ استبداد ۲۵۰۰ سالۀ ستمشاهي، پايه‌هاي استعماري استكبار جهاني را متزلزل ساخت و براي هميشه دست طمع و زياده‌خواه دشمنان اسلام را از ايران اسلامي كوتاه كرد و با تحقق شعار «استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي»، حكومتي الهي را بر پايۀ اصل مترقي ولايت فقيه و مردم سالاري ديني براي ملت ايران به‌ ارمغان آورد.

ملت آزاده و سرافراز ايران پس از گذشت چهل و چهار سال از پيروزي انقلاب اسلامي همچنان در مسير پاسداري از انديشۀ والاي معمار كبير انقلاب اسلامي، خون پاك شهداي والامقام و تعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي در سايۀ منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت‌الله العظمي امام خامنه‌اي (مدظله العالي) گام برمي‌دارد و همچون كوهي استوار و پرافتخار، پايبند به ارزش‌هاي اسلامي و انقلابي در برابر شرارت‌ها و دسيسه‌هاي استكبار جهاني به‌ويژه شيطان بزرگ آمريكاي جهانخوار ايستاده است.

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان كهگيلويه و بويراحمد ضمن پاسداشت ياد و خاطرۀ شهيدان سرافراز و تبريك آغاز دهۀ فجر چهل و چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، از عموم مردم غيور، بصير و هميشه در صحنۀ كهگيلويه و بويراحمد دعوت مي‌نمايد تا با حضور پرشور و شعور خود در برنامه‌هاي دهه فجر سراسر استان، برگ زرين ديگري بر صحيفۀ افتخارات انقلاب اسلامي در استان بيافزايند.

در همين راستا مراسم محوري بزرگداشت سالروز ورود تاريخي، پيروزمندانه و پرخير و بركت امام امت به ميهن اسلامي فردا چهارشنبه 12 بهمن ماه در سراسر نقاط استان برگزار مي گردد. اين مراسم در شهر ياسوج مركز استان، راس ساعت 9 صبح درگلزار مطهر شهداي ياسوج با حضور عموم مردم به ويژه خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان، ايثارگران و آزادگان و اعضاي محترم شوراي اداري و نماينده معزز ولي فقيه در استان برگزار خواهد شد و زنگ انقلاب در ساعت 33 / 9 همزمان با لحظه ورود حضرت امام(ره) به ميهن در جوار تربت پاك شهيدان و مدارس نواخته خواهد شد و رژه موتوري و خودرويي از ساعت 33 / 9 صبح از فرودگاه ياسوج تا گلزار مطهر شهيدان و در ساير شهرستان ها و بخش ها از ورودي شهرها تا گلزارهاي مطهر شهدا برگزار خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: