کد خبر: ۳۳۷۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۲
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از شناسایی و دستگیری یک پرستار قلابی در یکی از بیمارستان‌های این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛سید محمد موسوی در جمع خبرنگاران از شناسایی پرستار قلابی در یکی از بیمارستان‌های شهر دهدشت خبر داد و گفت: متهم توسط پلیس دستگیر و از ادامه فعالیتش جلوگیری به عمل آمد.

پرستار قلابی در کهگیلویه به دام افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه افزود: ماموران کلانتری ۱۲ شهرستان متوجه شدند شخصی ناشناس با لباس پرستاری در کنار کادر درمان و بیماران یکی از بیمارستان‌های این شهرستان حضور یافته و با گرفتن عکس آن را در فضای مجازی منتشر می‌کند.

وی بیان کرد: ماموران با هماهنگی قضایی و حراست بیمارستان وارد عمل شدند و شخص مورد نظر را با هویت معلوم شناسایی و دستگیر کردند.

موسوی گفت: متهم فاقد تحصیلات مرتبط با رشته پرستاری بوده و در بازجویی‌های اولیه ضمن ابراز ندامت انگیزه خود از انجام این اقدام ناشایست را جلب توجه و افزایش فالوور در فضای مجازی بیان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه با اشاره به این‌که متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد از شهروندان خواست: برای درمان به مراکز معتبر پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان مراجعه کنند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: