شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۳۸۰۴
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
گزارش تصویری ؛
سردار عدل هاشمی پور نماینده سابق کهگیلویه بزرگ ظهر امروز در مراسم راهپیمایی روز قدس در شهرستان بهمئی حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛نماینده سابق مردم کهگیلویه ، بهمئی ، چرام ، لنده در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این مراسم در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: روز قدس یادگار ارزشمند امام خمینی(ره )است و فرصتی است تا با وحدت و همدلی بر سر رژیم غاصب و کودک کش اسراییل، آزادی قبله اول مسلمین را فریاد بزنیم.

عدل هاشمی پور با اشاره به حضور چشمگیر مردم در این راهپیمایی اظهارداشت: برگزاری باشکوه روزجهانی قدس دارای اهمیت زیادی است و مردم وظیفه خود را انجام و نشان دادند که از مسولان جلوتر هستند.

هاشمی پور عنوان کرد: مسئولان باید قدر این مردم را بدانند و لحظه ای در خدمت به کردن به آنها غافل نشوند.

نماینده سابق مردم کهگیلویه ، بهمئی ، چرام ، لنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قدس آزاد میشود و به آغوش ملت های مسلمان بر می گردد و اسراییل و آمریکا و سایر دنباله روهای انها نیز هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

هاشمی پور تصریح کرد: حضور باشکوه مردم بار دیگر به دشمنان انقلاب اسلامی و خصوصا اسرائیل جنایتکار و استکبار جهانی یاد داده شد که مکر ها،حیله ها،ترفند ها و دشمنی های آنها به هیچ وجه در مملکت ایران اسلامی کارساز نخواهد بود و همه آن ها به فضل پروردگار خنثی خواهد شد.

عکس و گزارش از سامان خوبی زاده

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: