سیاسی
جمعیت بسیاری از مردم این استان خود را از فرزندان این امامزاده می دانند که آبرو و عزت و اصالت شان به این بقعۀ متبرکه است، به مدیریت محترم اوقاف و امور خیریه و سازمان میراث فرهنگی عرض میکنیم بالاغیرتا اجازه ندهید که این حرم شریف همچنان در بن بستِ نادانستنی های۳۰ ساله، تخریب، آوار یا معطل بماند.
کد خبر: ۳۵۵۸۰ تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
یاداشت به قلم سیدعلی عباس محدث ؛
این امامزاده مربوط به سدۀ ۷ و ۸ هجری قمری است و در شهرستان چرام، روستای امامزاده علی (ع) سادات واقع شده و این اثر در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۵۳ با شمارۀ ثبت ۱۰۲۳ بهعنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده و به سازمان میراثفرهنگی کشور تعلق دارد.
کد خبر: ۳۵۵۷۹ تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۹
ایل زنگوا فرزند برومندش را در آغوش گرفت؛
کاندیدای انتخابات دوازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه کهگیلویه، گفت: پس از دوران جنگ، تخصص من سازندگی است و اعتقاد دارم نباید فرصت خدمتگزاری به مردم را با انتصابات هدر داد.
کد خبر: ۳۴۸۹۶ تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
سیاسی؛
با اعلام اسامی نمایندگان مجلس که برای شفافسازی آرای خود داوطلبانه اقدام کردهاند، تنها نام یک نماینده از حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد دیده میشود که برای شفاف سازی آرا داوطلب شده است.
کد خبر: ۳۳۸۹۱ تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۳
به قلم هادی جمشیدی کارشناس حقوق و فعال اجتماعی:
افزایش تعداد پرونده های قضایی در سال های اخیر ، شرایط رسیدگی به دعاوی را با چالش های اساسی مواجه کرده است. هر چند دلایل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی متعددی در خصوص دلایل افزایش پرونده های قضایی به چشم می خورد اما گاهی اوقات کم صبری یا نداشتن تجربه در نحوه ارائه شکایت و … باعث اطاله در ورند یا حتی افتتاح پرونده های جدید می شوند.
کد خبر: ۳۳۲۰۸ تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۴
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد از آینده کاری حجتالاسلام افروغی و صلواتی خبر داد.
کد خبر: ۳۳۱۱۲ تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۱۳
حوادث؛
قاتلی که در 25 مهرماه سال جاری در شهرستان سپیدان برادر خود را بهوسیله تیراندازی با اسلحه به قتل رسانده بود، دستگیر و راهی زندان شد.
کد خبر: ۳۳۰۳۶ تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دو کارگروه برای تملک و جابهجایی روستاهای در مسیر سد تنگ سرخ تشکیل شده است.
کد خبر: ۳۲۲۱۲ تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۴
سرویس رودکوف ورزشی؛
تیمهای فوتبال منطقه رودکوف روز شنبه دو دیدار دوستانه در زمین چمن کارخانه سیمان بهبهان برگزار كردند.
کد خبر: ۳۰۰۲۳ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
حوادث؛
واژگونی خودروی پژو در محور یاسوج سپیدان یک کشته بر جای گذاشت.
کد خبر: ۲۹۴۲۱ تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
سیاسی؛
ترکیب نمایندگان فارس در کمیسیون های مجلس یازدهم مشخص شد.
کد خبر: ۲۸۰۱۹ تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۳۰
کارشناس میوههای سردسیری و خشک سازمان جهاد کشاورزی فارس، خبر داد:
کارشناس میوههای سردسیری و خشک سازمان جهاد کشاورزی فارس، گفت: برداشت سیب از ۲۶ هزار و ۶۳۶ هکتار باغهای شمال فارس آغاز شد.
کد خبر: ۲۶۰۷۸ تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
گزارشی از برنامه های نوروزی نماینده کهگیلویه بزرگ؛
شمه ای از برنامه های نوروزی و تعطیلات 97 نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی را جهت اطلاع موکلین محترم به عرض میرسانیم.
کد خبر: ۲۱۶۸۴ تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
گزارش/زهرا داوودی
حمید هستم و ۲۳ سال سن دارم و بیماری تالاسمی دارم و ماهی یک هفته در بیمارستان بستری می شوم.....
کد خبر: ۱۸۲۴۴ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
یاسوج
مدیر روابط عمومی استانداری کهگیلویه وبویراحمدبرنامه های سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور به یاسوج را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۶۷۳۰ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
یاسوج
چهار دستگاه آمبولانس از یاسوج و چهار دستگاه از استان فارس برای انتقال مجروحان اعزام شدند.
کد خبر: ۱۵۱۹۴ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
یکصد نفر از بزرگان و ریش سپیدان طوایف کهگیلویه و بویراحمد برای زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) به مشهد مقدس اعزام شدند.
کد خبر: ۱۵۰۳۶ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸
اعلام برائت نمایندگان منتخب مردم از اصلاح طلبان که در اقدامی غیراخلاقی به آنها منتسب شده بودند کلید خورده است.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از صراط، پس از اعلام نتایج انتخابات مجلس در قریب به اتفاق حوزه های انتخابیه کشور، شخصیت ها و گروه های اصلاح طلب و حامی دولت در اقدامی غیراخلاقی بسیاری از منتخبان مردم را به جناح خود نسبت داده اند.
اصلاح طلبان که به جز تهران در قریب به اتفاق حوزه های انتخابیه حتی در کلانشهرها به سختی شکست خورده اند، به منظور توجیه این شکست، به "بازی با اعداد" روی آورده اند. آنها با اتکا به لیست منتشرشده خود تحت عنوان "لیست امید" و مقایسه آن با لیست ائتلاف اصولگرایان، تلاش کردند تا شکست خود را آبرومندانه نشان دهند.
در این راستا، اصلاح طلبان حتی بسیاری از کاندیداهای اصولگرا را هم "مستقل" نامیدند و این در حالی است که در برخی حوزه ها، لیست آنها از برخی اصولگرایان هم تشکیل شده بود!
با این وجود، اقدام غیراخلاقی عجیب تر، انتساب منتخبان مردم به خود است. مصادره نمایندگان منتخب و اصلاح طلب نامیدن آنها در بسیاری از حوزه ها، با واکنش تند منتخبان مردم مواجه شده است.
به طور مثال، سید علاءالدین خادم منتخب مردم از حوزه سپیدان و بیضا با انتشار بیانیه ای با اعلام برائت از اصلاح طلبان اعلام کرد "از ابتدای ورود به عرصه انتخابات فعالیت خود را بصورت مستقل آغاز نموده و در این راه از یاری خداوند متعال و حمایت اهل بیت علیهم السلام و همت و کفایت مردم بزرگوار بهره مند بودهام و وامدار هیچ کس یا گروه سیاسی نیستم."
در واکنشی مشابه، محمد جواد جمالی نماینده منتخب مردم شهرستان فسا، با انتقاد از اقدام غیراخلاقی اصلاح طلبان در بیانیه ای اعلام کرد: "اینجانب دکتر محمد جواد جمالی نماینده منتخب شهرستان فسا در مجلس دهم سرباز و پیرو ولایت مقام معظم رهبری و معتقد به تفکر اصول گرایی هستم متاسفانه در حرکتی غیر اخلاقی نام بنده در لیست های مختلفی قرار دادند بنده صراحتا اعلام کرده و می کنم عضو هیچ گروه و حزب نبوده و نیستم و تفکری بجز تفکر اصول گرایی ندارم."
تلاش برای اصلاح طلب نشان دادن منتخبان مردم که از قضا، گرایش اصولگرایی – و نه حتی مستقل – دارند، تلاشی برای بالا بردن عدد اصلاح طلبان در مجلس آینده و مانورهای رسانه ای و سیاسی روی آن محسوب می شود.
گفتنی است در فهرست های ارائه شده توسط حامیان دولت در انتخابات خبرگان نیز اتفاقات مشابهی رخ داد و قریب به اتفاق کاندیداهای خبرگانی که در فهرست مشترک جامعتین و اعتدالیون بودند از حامیان اعلام برائت کردند.
موج اعلام برائت از اصلاح طلبان بلافاصله پس از انتخابات آغاز شده و چه بسا در روزها آتی نیز نمایندگان منتخب دیگری به آن بپیوندند.
فارغ از این موضوع، سوالی که در این خصوص مطرح می شود، این است که اصلاح طلبان که قبل از ورود شمار معدود منتخبان خود به مجلس دست به چنین بی اخلاقی هایی زده اند، برای زمان پس از ورودشان به پارلمان چه نقشه ای تدارک دیده اند؟
کد خبر: ۸۹۰۶ تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری اوای رودکوفبه نقل از تسنیم ،آمار غیررسمی نتایج شمارش آراء صندوقهای اخذ رای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
براساس این گزارش، تاکنون وضعیت 192 حوزه انتخابیه مجلس دهم در سراسر کشور مشخص شده است که تاکنون اصولگرایان با 83 نامزد نسبت به اصلاحطلبان با 55 نامزد پیشتاز ورود به بهارستان بودهاند.
از سویی دیگر تاکنون از میان 192 حوزه انتخابیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 34 حوزه به دور دوم کشیده شده است.
ایــــن آمــــار بـــعـــــد از تــــائــــیـــــد وزارت کــــشــــــــور و شـــــورای نــــگــــهــــبــــان رســــمــــیــــت خــــواهــــد یـــــافــــــت.
استان آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو:
حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر: حسینزاده (اصولگرا) و دواتگری(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مرند و جلفا: شافعی (اصلاحطلب) و حسننژاد (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه اهر و هریس: حسینیان (اصولگرا) و عبدالهی(اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه میانه: فرمند(اصلاحطلب) و باشیویاری(اصولگرا)
حوزه انتخابیه سراب: نصیرپور (اصلاحطلب)، داوودی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه بناب: اعزازی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شبستر: علیلو (اصولگرا) آقاپور(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ملکان: سلمان خدادادی (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند: ولی اللهقلیزاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بستانآباد: محمد وحدتی (مستقل)
حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق: سید حمزه امینی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه ورزقان: رضا علیزاده (اصولگرا)
استان آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه ارومیه: قاضیپور (اصولگرا)؛ 2 نماینده دیگر هنوز قطعی نشده است.
حوزه انتخابیه بوکان: قسیم عثمانی (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت: رسول خضری (مستقل)
حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی اکبری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سلماس: رسول جلایر (اصولگرا) و شهروز برزگر (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط: شریفپور(اصلاحطلب) و اکبرزاده(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مهاباد: محمودزاده (مستقل)
حوزه انتخابیه میاندواب و شاهیندژ و تکاب: عیسیزاده(اصولگرا)، هاشمی (اصولگرا) و میرزایی (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه نقده و اشنویه: عبدالکریم حسینزاده (اصلاحطلب)
استان اردبیل
حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: صدیف بدری(اصولگرا)، رضا کریمی (اعتدالگرا)؛ محمد فیضی(اصلاحطلب) و سید کاظم موسوی (مستقل) در دوره دوم برای کسب کرسی سوم نمایندگی مجلس در این حوزه به رقابت میپردازند.
حوزه انتخابیه پارسآباد و بیلهسوار: ایرج بیگدللو (اصولگرا) و شکور پورحسین(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: بشیر خالقی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه گرمی: سیدحمایت میرزاده (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مشگینشهر: ولی ملکی (مستقل)
استان اصفهان
حوزه انتخابیه اصفهان:
حوزه انتخابیه نایین و خور و بیانک: عباسعلی پوربافرانی (مستقل)
حوزه انتخابیه نطنز، بادرود و قمصر: مرتضی صفاری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فلاورجان: موسویلارگانی( اصولگرا)
حوزه انتخابیه اردستان: حجتالاسلام سیدصادق طباطبایینژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه نجفآباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه مبارکه: زهرا سعیدی(مستقل)
حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان: بختیار (اصلاحطلب)
شاهینشهر، میمه و برخوار: حسینعلی حاجیدلیگانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فریدون شهر، فریدن و چادگان: اکبر ترکی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: حجتالاسلام آقایی(اصولگرا)، سمیه محمودی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه لنجان: محسن کوهکن (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سمیرم: سلیمی(اصولگرا)، جعفری(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل: سید جواد ساداتینژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خمینیشهر: سید جواد ابطحی (اصولگرا)
استان البرز
حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد: عزیز اکبریان(اصولگرا) و محمد جواد کولیوند(مستقل)
حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان: محمود بهمنی (اصولگرا)
استان ایلام
حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: جلال میرزایی (اصلاحطلب)، لطیف صادقی(اصولگرا)، سلام امینی(مستقل) و سارا فلاحی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه دهلران، درهشهر و آبدانان: شادمهر کاظمزاده (مستقل) و علیمحمد احمدی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان بوشهر
حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: حجتالاسلام عبدالحمید خدری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمالالدین شهریاری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه کنگان، دیر و جم: سکینه الماسی (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه دشتستان: محمدباقر سعادت (اعتدالگرا)
استان تهران
حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس:
حوزه انتخابیه پاکدشت: محمد قمی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولینژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رباطکریم و بهارستان:
حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد:
حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک: سید حسین نقویحسینی(اصولگرا)
استان چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه شهرکرد: اردشیر نوریان(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی(اصلاحطلب)، قدرتالله حمزه (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی(مستقل) و علی نادریفرد(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه لردگان: محمد خالدی (اصلاحطلب)
استان خراسانجنوبی
حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان: حجتالاسلام سید محمدباقر عبادی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه قائنات: فرهاد فلاحتی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فردوس، سرایان و طبس: امیر حسنخانی (اصولگرا)
استان خراسانرضوی
حوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات:
حوزه انتخابیه تربتجام و تایباد: رحیمی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه تربتحیدریه و مهولات: ابوالقاسم خسروی(اصولگرا) و باستانی (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: نگهبان سلامی(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه درگز: حاتمیان (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای و جوین: مقصودی(مستقل)، سبحانیفر(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخشهای احمدآباد و رضویه: احسان قاضیزاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه قوچان و فاروج: هادی شوشتری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه کاشمر و خلیلآباد و بردسکن: بنیادی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه گناباد و بجستان: حمید بنایی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه نیشابور و تختجلگه: حمید گرمابی (اصلاحطلب) و هاجر چنارانی (اصولگرا)
استان خراسانشمالی
حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان و جاجرم: علی اکبری (اصلاحطلب) و علی قربانی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه شیروان: عبدالرضا عزیزی (مستقل)
استان خوزستان
حوزه انتخابیه اهواز:
حوزه انتخابیه آبادان:
حوزه انتخابیه اندیمشک: فریدون حسنوند(اصولگرا)
حوزه انتخابیه ایذه و باغملک: سیدهادی طباطبایی(اصولگرا) و هدایتالله خادمی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه بهبهان: محمودرضا ضرغامی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه خرمشهر: عبدالله سامری (مستقل)
حوزه انتخابیه دزفول: پاپی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه دشتآزادگان و هویزه: قاسم ساعدی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر: اقبال محمدیان (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شادگان: مجید ناصرینژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند: سهراب گیلانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا:
حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: حبیب آغاجری(اصولگرا) و دژمان (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان زنجان
حوزه انتخابیه زنجان و طارم: فریدون احمدی(اصولگرا)، سید افضل موسوی(اصلاح طلب)
حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمدرضا خانمحمدی (اصولگرا) و محمد عزیزی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه خدابنده: سید البرز حسینی(اصولگرا) و احمد بیگدلی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق: سید مرتضی خاتمی (مستقل)
استان سمنان
حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشهر: احمد همتی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه دامغان: ابوالفضل حسن بیگی(مستقل)
حوزه انتخابیه شاهرود: سید حسن حسینی شاهرودی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه گرمسار: غلامرضا کاتب (مستقل)
استان سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه زاهدان: علیم یارمحمدی (اصلاحطلب)، حسینعلی شهریاری(اصولگرا)
حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان، بخشهای فنوج و لاشاروبنت و آشار: درخشان (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه چابهار، نیکشهر و کنارک: ایراننژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خاش و بخشهای نصرت آباد، میرجاوه و کورین: علی کرد(اصولگرا)
حوزه انتخابیه زابل، زهک و میانکنگی: احمدعلی کیخا (اصلاحطلب) - حبیبالله دهمرده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و زابلی: در ازهی(مستقل)
استان فارس
حوزه انتخابیه شیراز:
حوزه انتخابیه فیروزآباد: کرمپور (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مرادی (اصولگرا) و گودرزی (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مرودشت: محمد مهدی برومندی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه خرامه: داریوش اسماعیلی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه آباده: زارع (اصولگرا)
حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه لارستان: جمشید جعفرپور (اصولگرا)
حوزه انتخابیه لامرد: علوی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه فسا: جمالی نوبندگانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه اقلید: سید حسینافضلی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سپیدان : خادم (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه داراب: عسگری(اصولگرا) و انصاری (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کازرون: رضازاده (مستقل)
حوزه انتخابیه نیریز و استهبان: فرهاد طهماسبی(اصولگرا) و اصغر مسعودی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان قزوین
حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز: سیده حمیده زرآبادی(اصلاحطلب) و داوود محمدی (مستقل)
حوزه انتخابیه بوئینزهرا: بابایی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه تاکستان: بهمن طاهرخانی (اصلاحطلب)
استان قم
حوزه انتخابیه قم: احمد امیرآبادی فراهانی(اصولگرا)، علی لاریجانی(اصولگرا)، حجتالاسلام مجتبی ذوالنور(اصولگرا)
استان کردستان
حوزه انتخابیه بیجار: حمدالله کریمی (مستقل)
حوزه انتخابیه سقز و بانه: محسن بیگلری (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران:
حوزه انتخابیه قروه و دهگلان: علی محمد مرادی (مستقل)
حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل) و امید کریمیان (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان کرمان
حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی(اصولگرا) و محمدمهدی زاهدی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بافت: بختیاری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بم و ریگان: نیکزادی(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد: کمالیپور (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه رفسنجان: محمد انارکی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیریخامکانی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر: شهباز حسنپور بیلگری (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه شهر بابک: علی اسدی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج: حمزهای (اصلاحطلب)
استان کرمانشاه
حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری(اصولگرا)، سید قاسم جاسمی(اصولگرا)؛ انتخاب نفر سوم به دور دوم کشیده شد، شامل: احمد صفری(اصلاحطلب) و سیدسعید حیدریطیب(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه اسلامآباد غرب و دالاهو: حشمتالله فلاحتپیشه (اصولگرا)
حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر: شهاب نادری(اصولگرا)
حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: حجتالاسلام سیدجواد حسینیکیا (اصولگرا) و محمد رستگار(اصلاحطلب)؛ انتخابات بهدور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه قصرشیرین و سرپلذهاب و گیلانغرب: فرهاد تجری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی (اصولگرا)
استان کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: غلاممحمد زارعی (ااصولگرا)
حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده: عدل هاشمی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاحطلب)
استان گلستان
حوزه انتخابیه گرگان و آققلا:
حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: ابراهیمی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه علیآباد: قرهخانی
حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن و بندرگز: رحمتالله جلالی(اصولگرا) رامین نورقلیپور(اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه گنبدکاووس: قرهجه طیار(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله و مراوه تپه:
استان گیلان
حوزه انتخابیه رشت: غلامعلی جعفر زاده (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه آستارا: داداشی (مستقل)
حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه: محمدحسین قربانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بندرانزلی: خستهوند (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رودبار:
حوزه انتخابیه رودسر و املش: اسدالله عباسی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه صومعهسرا: دلخوش (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: محمود شکری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل: ذبیح نیکفر (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فومن و شفت:
حوزه انتخابیه لنگرود: لاهوتی (اصلاحطلب)
استان لرستان
حوزه انتخابیه الیگودرز: محمد خدابخشی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بروجرد: علاءالدین بروجردی(اصولگرا)، هادی مقدسی(مستقل) عباس گودرزی (اصولگرا) و فاطمه مقصودی(مستقل)؛ انتخابات بهدور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه پلدختر: حمیدرضا کاظمی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خرمآباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاحطلب)، مرتضی محمودوند(مستقل)، محمدرضا ملکشاهی راد(اصولگرا) و اعظم محمدنیا(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه دلفان و سلسله: علی رستمیان (مستقل)
حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حسین گودرزی (اصولگرا) و مجید کیانپور (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کوهدشت: الهیار ملکشاهی (اعتدالگرا)
استان مازندران
حوزه انتخابیه بهشهر: علی محمد شاعری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: یوسفنژاد(اصلاحطلب)، دامادی(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه قائمشهر: عبدالله رضیان(اصلاحطلب)؛ برای نفر دوم رقابت بین علیپور (اصولگرا) و ادیانی (اصولگرا) است
حوزه انتخابیه بابل: علی نجفیخوشرودی (اعتدالگرا)؛ برای کسب کرسی دوم باید حسین نیازآذری (مستقل) و همتالله طاهرنژادلداری(اصلاحطلب) با یکدیگر در دور دوم انتخابات به رقابت بپردازند.
حوزه انتخابیه آمل: یوسفیان ملا(مستقل)
حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: علی اسماعیلی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه چالوس و کلاردشت: قاسم احمدیلاشکی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار: ولیالله نانواکناری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تنکابن، عباسآباد و رامسر: شمسالله شریعتنژاد (اصلاحطلب)
استان مرکزی
حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: علیاکبر کریمی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان: سید محمد حسینی (مستقل)
حوزه انتخابیه خمین: ابراهیم رضایی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: شهلا میر گلوبیات (اصولگرا) و محمدرضا منصوری(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه شازند: غفاری (اصولگرا) و ابراهیمی (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: سلیمی (اصولگرا)
استان هرمزگان
حوزه انتخابیه بندرعباس، حاجیآباد، قشم، ابوموسی و بندر خمیر: حسین هاشمی تختی(اصولگرا)، محمد آشوری(اصولگرا) و احمد مرادی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد: مصطفی ذوالقدر (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزمنژاد (اصلاحطلب) و احمد جباری (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان همدان
حوزه انتخابیه همدان: حاجیبابایی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه اسدآباد: رنجبرزاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: پورمختار(اصولگرا)
حوزه انتخابیه تویسرکان: محمدمهدی مفتح (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی (اصلاحطلب) و عطاالله سلطانی صبور (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ملایر: محمد کاظمی (اصلاحطلب)؛ احمدیآزادیخواه (اصولگرا) و علیرضا امامی (اصلاحطلب) برای کسب دومین کرسی نمایندگی این شهرستان در دور دوم به رقابت میپردازند.
حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرامنیا (اصولگرا)
استان یزد
حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: سید ابوالفضل موسوی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مبید و تفت: کمال دهقانی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: محمدرضا بابایی(اصولگرا) و صباغیان(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
اقلیتهای دینی
حوزه انتخابیه زرتشتیان: اسفندیار اختیاری (مستقل)
حوزه انتخابیه کلیمیان: مرهصدق (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی: یوناتن بتکلیا (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران: کارنخانلری (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران: ژرژیک آبرامیان (مستقل)
این آمار تکمیل میشود/ لطفاً بهروز رسانی کنید...
کد خبر: ۸۸۷۸ تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف، بنابر اعلام ائتلاف اصولگرایان کشور لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان در ۱۰۸ حوزه انتخابیه با اسامی افراد مشخص شد. دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفندماه امسال برای انتخاب 290 نماینده ملت در 207 حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد. به نوشته تسنیم، نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از 29 بهمنماه (پنجشنبه هفته جاری) تا ساعت 8 صبح 6 اسفندماه (پنجشنبه هفته آینده) میتوانند به تبلیغ انتخاباتی بپردازند. آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه تبریز: محمدحسین فرهنگی، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، احمد علیرضا بیگی، محمداسماعیل سعیدی و خانم معصومه راشد، آقای لطیف لطیفیحوزه انتخابیه بستان آباد: احد خیریحوزه انتخابیه ملکان: شهروز افخمیحوزه انتخابیه شبستر: علی علیلوحوزه انتخابیه سراب: روشنیحوزه انتخابیه میانه: یعقوب شیویاری، محمدرضا حاجی اصغریاستان آذربایجانغربیحوزه انتخابیه ارومیه: قاضی پور، ابراهیم بازیانحوزه انتخابیه بوکان: سلیمان فیضیحوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی کبیریحوزه انتخابیه میاندوآب و تکاب: مهدی عیسی زادهاستان اردبیلحوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین: مصطفی افضلیفرد، منصور حقیقتپور، صدیف بدریحوزه انتخابیه پارس آباد و بیلهسوار: رعناییحوزه انتخابیه گرمی: ولی اسماعیلی حوزه انتخابیه مشگینشهر: عباس زاده مشکینیاستان اصفهانحوزه انتخابیه اصفهان: حجتالاسلام والمسلمین احمد سالک، حمیدرضا فولادگر، مجتبی خیامنکویی، کمال حیدری و مجید نادرالاصلی.حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل: سیدجواد ساداتینژاد.حوزه انتخابیه اردستان: حجتالاسلام سیدصادق طباطبایینژادحوزه انتخابیه برخوار و میمه: حسینعلی حاجیدلیگانیحوزه انتخابیه خمینیشهر و درچه: سیدمحمدجواد ابطحیحوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: حجتالاسلام محمدرضا آقاییحوزه انتخابیه فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت: اکبر ترکیحوزه انتخابیه فلاورجان: سیدناصر موسویلارگانیحوزه انتخابیه نجفآباد، تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابیاستان ایلامحوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول: روحالله ناصرزاده و حجت الاسلام والمسلمین عمران احمدی.حوزه انتخابیه دهلران، درهشهر، آبدانان و بدره: محمدتقی محمدی.استان بوشهرحوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری.حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه: موسی احمدی.حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمالالدین شهریاری.استان تهران حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس: مرتضی آقاتهرانی، یحیی آلاسحاق، فاطمه آلیا، سیدمحمدحسن ابوترابیفرد، لاله افتخاری، زهره الهیان، مهرداد بذرپاش، احمد توکلی، محمدنبی حبیبی، غلامعلی حدادعادل، پرویز داوودی، مجتبی رحماندوست، فاطمه رهبر، علیرضا زاکانی، محمد سلیمانی، زهره طبیبزادهنوری، محمدجواد عامریشهرابی، حجتالله عبدالملکی، لطفالله فروزنده، سیدعلی قریشی، اسماعیل کوثری، غلامرضا مصباحیمقدم، حسین مظفر، سیدمسعود میرکاظمی، الیاس نادران، محمد ناظمیاردکانی، سیدمحمود نبویان، بیژن نوباوه وطن، مرضیه وحیددستجردی، مهدی وکیلپور.استان خراسان رضویحوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات: حجتالاسلام محمدحسین حسینزاده بحرینی، حجتالاسلام پژمانفر، رضا شیران، امیرحسین قاضیزاده و جواد کریمی.حوره انتخابیه کاشمر: اسماعیلنیا.حوزه انتخابیه قوچان: حجتالاسلام عباسعلی رستمی.حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان.حوزه انتخابیه سبزوار:بروغنی و عنابستانی.حوزه انتخابیه گناباد: محمد صفایی.حوزه انتخابیه نیشابور: حجتالاسلام سبحانینیا و علی مروی.حوزه انتخابیه درگز: رزمیان.حوزه انتخابیه فریمان و سرخس: احسان قاضیزاده.حوزه انتخابیه تربتحیدریه: ابوالقاسم خسروی.حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: امیر کلالیاستان خراسان شمالیحوزه انتخابیه بجنورد: قاسم جعفری و موسیالرضا ثروتی.حوزه انتخابیه شیروان:علی جدی.حوزه انتخابیه فاروج: حجتالاسلام عباسعلی رستمی.حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی.استان خراسان جنوبیحوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه:نظر افضلی.حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان: محمد باقر عبادی راهیاستان خوزستانحوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوریحوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی: حبیب آقاجریاستان زنجانحوزه انتخابیه زنجان و طارم: محمد اسماعیلی و سیروس میانجی.حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود: حجتالاسلام علی باقری.حوزه انتخابیه خدابنده: سید محمدعلی موسوی.استان سمنانحوزه انتخابیه سمنان، سرخه و مهدیشهر:علیرضا خسروی.حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام: سید حسن حسینیحوزه انتخابیه گرمسار و آرادان: اردشیر مطهریاستان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه زاهدان: حسینعلی شهریاریاستان فارسحوزه انتخابیه شیراز: سید احمدرضا دستغیب، فریدون عباسی، جعفر قادری، حسین نجابتحوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی.حوزه انتخابیه فسا: محمدحسن دوگانی.حوزه انتخابیه اقلید: الیاس طاهری.حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کربال: داریوش اسماعیلی.حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین: حجتالاسلام سیدیونس موسوی.حوزه انتخابیه سپیدان : احمد اسفندیاری.حوزه انتخابیه آباده، خرمبید و بوانات: آقای حسینیحوزه انتخابیه لامرد و مهر: سیدموسی موسویحوزه انتخابیه داراب و زرین دشت: محمدجواد عسکریحوزه انتخابیه استهبان و نیریز: فرهاد طهماسبیحوزه انتخابیه مرودشت ارسنجان و پاسارگاد: مهدی برومندیاستان قزوینحوزه انتخابیه قزوین، آبیک والبرز: حجتالاسلام سیدمرتضی حسینی، خانم فاطمه محمدبیگیحوزه انتخابیه تاکستان: رجب رحمانیحوزه انتخابیه بوئین زهرا، آوج: روح الله عباسپوراستان قمحوزه انتخابیه قم: حجتالاسلام والمسلمین آشتیانی، رضا امیرآبادی و حجتالاسلام مجتبی ذوالنور.استان کرمانحوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه: علیرضا منظری توکلیحوزه انتخابیه بم، ریگان و فهرج: موسی غضنفرآبادیحوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسن رحمانیحوزه انتخابیه شهربابک: حسین فتاحیحوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدمهدی زاهدی، غلامرضا پورابراهیمی استان کرمانشاه حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلعه و جیگران: شهاب نادریحوزه انتخابیه سنقر: حسینیکیاحوزه انتخابیه کرمانشاه: مصری، کرمیراداستان کهگیلویه و بویراحمدحوزه انتخابیه گچساران و باشت:علی پولادیوندا.حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: ستار هدایتخواه.استان گلستان حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: رضا صابریحوزه انتخابیه علیآباد کتول: رحمتالله نوروزیحوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان: رحمت جلالیحوزه انتخابیه گرگان و آققلا: سیدعلی طاهریحوزه انتخابیه گنبدکاووس: سلیمان عباسیاستان مازندرانحوزه انتخابیه آمل: سید ضیاالدین کاظمی دینان.حوزه انتخابیه تنکابن، عباس آباد و رامسر: غلامرضا مشایخی.حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت: سید هاشم فاطمی چتنحوزه انتخابیه قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی:سید علی ادیانی راد و کمال علیپور خنکداری.حوزه انتخابیه ساری و میاندورود:محمد باقر پیشنمازی و منصور علی زارعیحوزه انتخابیه بابل:حجت الاسلام ناصری و مومنیحوزه انتخابیه بهشهر: حمد علی مقیمیحوزه انتخابیه بابلسر: ولی الله نانواکناریحوزه انتخابیه نور و محمودآباد:عبدالوحید فیاضیاستان مرکزیحوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان: محمدحسن آصفری و علیاکبر کریمی.استان هرمزگانحوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر: هاشمی تختی، محمد عاشوریحوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک و پارسیان: احمد جباریحوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: عبد الکریم هاشمیاستان همدانحوزه انتخابیه اسدآباد: رنجبرزادهحوزه انتخابیه تویسرکان: مفتححوزه انتخابیه ملایر: آریایینژاد، آزادیخواهحوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرامنیاحوزه انتخابیه همدان و فامنین: حمیدرضا حاجیباباییاستان یزد حوزه انتخابیه یزد و اشکذر:محمدصالح جوکار.حوزه انتخابیه اردکان:سیداکبر حسینینژاد.حوزه انتخابیه تفت و میبد: حجتالاسلام والمسلمین قاسم روانبخش.حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا بابایی.
کد خبر: ۸۷۳۹ تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷