«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۰  |  Tuesday, 19 October 2021
کد خبر: ۲۹۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۲ - ۲۰ دی ۱۳۹۹
با ارسال طوماری به مسولان تاکید شد؛
جمعی از مردم شهرستانهای بهبهان و لنده با ارسال طوماری به دستگاههای امنیتی و انتظامی خواهان شناسایی و تعقیب مسببین و عاملین تیراندازی به سمت سرگرد خدارحم پارسا شدند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛جمعی از مردم شهرستانهای بهبهان و لنده با ارسال طوماری به نماینده مردم بهبهان ؛ دستگاههای قضایی؛ امنیتی و انتظامی ؛فرمانداری شهرستانهای بهبهان و کهگیلویه  خواهان شناسایی و تعقیب مسببین و عاملین تیراندازی به سمت سرگرد خدارحم پارسا شدند.


در این طومار چند صد نفری از دستگاههای امنیتی درخواست شد با توجه به عشیره ای بودن منطقه نهایت دقت و سرعت را در شناسایی مسببین بعمل اورده تا خدای ناکرده مشکلات و عواقب بعدی باعث نا امنی منطقه نگردد.

گفتنی است سرگرد خدارحم پارسا از بزرگان ایل طیبی ؛ طایفه عالی طیب در تاریخ 18 دی ماه 1399 در حالیکه در حدواسط منطقه رود تلخ کهگیلویه و بهبهان به همراه خانواده و بستگان در آن مکان تفریحی در حال صرف نهار بوده ناگهان بوسیله گلوله ای مورد اصابت قرار گرفت و جان به جان آفرین تسلیم کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز