«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
سه‌شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶  |  Tuesday, 26 October 2021
کد خبر: ۳۰۹۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۲ - ۰۴ مهر ۱۴۰۰
معاون اجرایی تعزیرات حکومتی استان خبر داد :
معاون اجرایی تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از جریمه 43 میلیاردی متخلفان اقتصادی در شهریورماه خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رود کوف از یاسوج ؛سعید آرمین معاون اجرایی تعزیرات حکومتی در گفتگو با این پایگاه خبری بیان کرد: از ابتدای شهریور ماه تا انتهای ماه در این مدت 87 پرونده وارد تعزیرات و مورد رسیدگی و  36 میلیارد ریال محکومیت در رای برای افراد متخلف در حوزه قاچاق کالا و ارز صادر شده است.


وی افزود: طی این مدت در حوزه کالا و خدمالت 455 پرونده وارد شعب تعزیرات استان شده که 100 درصد از آنها مختومه و مجازات 16 میلیاردو 422 میلیون ریال برای آنها تعیین شده است.

آرمین اظهار داشت: در حوزه بهداشت و دارو و درمان نیز 119 پرونده وارد که 118 پرونده مختومه و مجازات  283 میلیون ریال برای آنها صادر شده است.

معاون اجرایی تعزیرات در ادامه گفت: در مجموع سه حوزه قاچاق کالا و ارز، بهداشت دارو و درمان ، و کالا و خدمات، جمعا به  مبلغ بیش از 43 میلیارد ریال محکومیت  و منجر به صدور رای شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز