«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
يکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲  |  Sunday, 28 November 2021
کد خبر: ۳۱۰۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۷ - ۲۲ مهر ۱۴۰۰
رئیس کل دادگستری استان خبر داد:
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی و برخی تخلفات اداری در استان خبر داد و گفت: بسیاری از مدیران متخلف و فاسد ‌کهگیلویه و بویراحمد بازداشت شدند‌.
به گزارش  پایگاه خبری آوای رودکوف به‌ نقل از روابط عمومی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد، حسن نگین تاجی اظهار داشت: در مباحث شورای شهر و شهرداری‌ها دستگاه قضا عزم خود را جزم کرده و در روزهای اخیر چند دستگیری نیز داشتیم و سازمان بازرسی نیز برنامه جدیدی برای برخورد جدی‌تر با این گونه سهل‌انگاری‌ها تهیه و تدارک دیده است.

 وی عنوان کرد: قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی و برخی تخلفات اداری در استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد و اقدامات خیلی خوبی هم انجام گرفت و بسیاری از مدیران متخلف و فاسد دستگیر شدند.

نگین تاجی با اشاره به اینکه ویلاهای مجلل در شهرستان گچساران تخریب شدند، ابراز کرد: رأی به ابطال واگذاری اراضی ملی به مجتمع بین‌المللی پتروشیمی دنا بویراحمد نیز صادر شد و موضوع واگذاری تپه دمالی سروک که بدون رعایت شرایط صورت گرفته بود با جدیت ورود کردیم و مشکل برطرف شد.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بسیاری از مدیران متخلف و فاسد دستگیر شدند، یادآور شد: در قضیه آرد، تعدادی مدیران و کارمندان دستگیر شدند و میزان ریالی جرائم حدود 30 میلیارد تومان است.

    بیشتر بخوانید

        722 میلیارد ریال کالای قاچاق در ‌استان مرکزی کشف شد / افزایش 27 درصدی دستگیری قاچاقچیان

        تکذیب خبر دستگیری قاضی دادسرای اوین

        دستگیری 10 نفر از مرتبطین سرویس‌های اطلاعاتی برخی کشورهای منطقه

نگین تاجی خاطرنشان کرد: پرونده شهرداری‌ها در حال رسیدگی بوده و همچنین در روزهای اخیر تعدادی از پارلمان شهری و افراد مربوط گچساران با تفهیم اتهام روانه زندان شدند و پرونده آنها در مراحل مقدماتی و رسیدگی است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از دغدغه‌های مهم مردم استان موضوع کارخانه قند یاسوج بود که حکم قطعی مبنی بر ابطال واگذاری کارخانه قند به ارزش 900 میلیارد تومان صادر شد، تصریح کرد: با پیشنهاداتی که داده شد، 51 درصد از سهام کارخانه به ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) واگذار شد و در هفته‌های آینده هیئت مدیره تشکیل می‌شود و بنا بر این بوده که اوایل سال آینده فعالیت این کارخانه شروع شود.

نگین تاجی با اشاره به تخریب و رفع تصرف اراضی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ماهانه کارگروهی با حضور دادستان مرکز استان، معاونت پیشگیری از جرم، بازرسی، اطلاعات سپاه تشکیل می‌شود، آسیب‌های منطقه بررسی می‌شود، از این کارگروه هزاران هکتار رفع تصرف شده که در نوع خود بی نظیر بوده است و 1294 هکتار از اراضی ملی در پنج ماه نخست امسال رفع تصرف و همچنین 116 هکتار اراضی بستر رودخانه آزادسازی شد.

وی همچنین به یکی از دلایل اختلافات بر سر اراضی اشاره کرد و افزود: یکی از مباحثی که موجب نزاع می‌شود مشخص نبودن مرز املاک و اراضی است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز