«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
يکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷  |  Sunday, 28 November 2021
کد خبر: ۳۱۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۶ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰
سیاسی؛
آیین تکریم و معارفه مدیران کل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج ؛آیین تکریم و معارفه مدیران کل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.در این مراسم استاندار کهگیلویه وبویراحمد، «عبدالعظیم تقی زاده» را به عنوان مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری معرفی کرد و از زحمات سیدمحمد تقوی مدیر سابق روابط عمومی و اموربین الملل استانداری تقدیر کرد.


استاندار کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: عبدالعظیم تقی زاده به عنوان مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری فردی شایسته، فرهنگی، مسلط و مجری توانمند و رسانه ای است که قبول زحمت کرده اند و همکار ما شده اند.

تقی زاده مدیران کل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت :رسانه‌ها در تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توسعه همه جانبه استان نقش و جایگاه ویژه ای دارند و در سختی‌ها و مشکلات پا به پای مسئولان قدم برداشته و با سختی‌های بسیاری در کار خود مواجهند و مسئولان باید بیش از پیش قدردان آنها باشند.نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز