کد خبر: ۳۲۵۳۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵
استاندار کهگیلویه وبویراحمد در همایش فرمانداران استان :
استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: تلاش می کنیم و نگاه ما بر این است که هیچ روستایی بدون آب و جاده تا پایان امسال در استان نداشته باشیم.

به گزارشپایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج ؛سیدعلی احمدزاده در همایش فرمانداران استان اظهار داشت: با وجود شرایط سخت گذر بودن، پراکندگی روستاها و تنش آبی اما برنامه ریزی لازم در تامین اعتبار از محل های مختلف مورد توجه بوده و این هدف که روستای بدون جاده و آب نداشته باشیم، شدنی است.

تلاش می کنیم تا هیج روستایی بدون آب و جاده در استان نماند


وی اظهار داشت: هیچ نگرای برای تحقق قول هایی که در حوزه های مختلف به مردم داده ایم و در اعتبارات سفر رئیس جمهور دیده شده است نداریم.


استاندار با بیان اینکه، فرمانداران به خوبی و با روحیه جهادی پای کار هستند و آنها را در حوزه کاریشان موفق می بینیم، تاکید کرد: در مراجعات و ارائه خدمات به مردم بدون نگاه سیاسی، سلیقه ای، جناحی، قومی و قبیله ای به مسائل همه مردم توجه کنید.


استاندار بر توجه جدی به وظایف و تکلیف قانونی در امور مردم تاکید کرد و گفت: بدون نگاه سیاسی اما بر پایه ارزش ها و با رفتار نیکو، اسلامی و صفات و اخلاق شایسته به خواسته های مردم توجه شود.


استاندار کهگیلویه وبویراحمد به رعایت مصادیق حق الناس تاکید کرد و گفت: تحت هیچ شرایطی حق و حقوق مردم پایمال نشود.


دکتراحمدزاده به فرمانداران گفت: بحث بخشداران مورد تاکید است اگر لازم می دانید که بخشداری ابقا شود اعلام کنید و اگر نظر به تغییر دارید تا پایان این ماه تکلیف مشخص و اقدام شود.


استاندار ابراز داشت: اگر ضرورت دارد که مسئولین ادارات شهرستانی نیز تغییر کنند و یا در سمت خود ابقا شوند این مسئله مورد توجه قرار گیرد.


احمدزاده تاکید کرد: مدیران استانی که به شهرستان ها سفر کاری دارند حتما باید با فرمانداران هماهنگ شوند.


استاندار به مسئله امنیت تاکید کرد و گفت: استان ما از امن ترین استان های کشور است اما باید تلاش شود تا ضریب امنیت در استان افزایش یابد.


وی اظهار داشت: برای تامین تجهزات و خودرو فرمانداری ها اعتبار گذاشته ایم و مسئله رفاه کارکنان هم مورد توجه خواهد بود.


استاندار کهگیلویه وبویراحمد به رعایت قانون ایثارگران تاکید کرد و گفت: در جذب نیروها قانون رعایت شود و سهمیه خانواده های معظم ایثارگران و رزمندگان مورد توجه جدی باشد.


در این نشست فرمانداران مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را مطرح کردند که از سوی استاندار برای رفع آنها تدابیر و دستورات لازم ارائه شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: