کد خبر: ۳۲۷۲۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۴
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

 پایگاه خبری آوای رودکوف:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت .

پیام تبریک فرمانده انتظامی بهمئی بمناسبت 17 مرداد روز خبرنگار

متن پیام سرهنگ فرزین جمشیدی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم، 
فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه که در تقویم به نام روز خبرنگار مزین شده فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به خبرنگاران و انسان های فرهیخته ای است که با نگرش عمیق به رخدادها و به دنبال آن حفظ انسجام و آرامش عمومی به بیان حقایق می پردازند.
 
 خبرنگاران خاضعانه و بی ادعا همچون چراغی هدایت گر و متواضعانه با هدف روایت حقیقت، بیرق آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و در راستای پاسداری ‌و حراست از اندیشه ها از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند؛ به راستی که رسالت اصحاب رسانه بسیار خطیر و حساس است و این نیک اندیشان بلند نظر نیز تجسم امانت، مسئولیت، تعهد و دلسوزی و چشم بینا، زبان صادق، صریح و گویای مردم در تمامی عرصه ها هستند.
 
 بدون شک خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و وجدان بیدار جامعه هستند و برای اطلاع‌رسانی صحیح، دقیق و سریع حوادث و رخدادها تلاش می کنند؛ امید است در راستای هدایت افکار عمومی و هموار کردن راه پیشرفت از هیچ کوششی فروگذار نکنند.
 
 اینجانب ضمن گرامیداشت هفدهم مردادماه؛ سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار از تلاش های بی‌وقفه خبرنگاران در عرصه خبر خصوصا خبرنگاران شهرستان بهمئی  قدردانی می کنم.
 
تلاش های خبرنگاران در این عرصه بر کسی پوشیده نیست ؛ از تلاش های خستگی ناپذیر و ارزشمند تمامی خبرنگاران و نقش موثر آنان در جامعه قدردانی می کنیم که انصافا شایسته بهترین تکریم‌ها هستند».
 
سرهنگ دوم فرزین جمشیدی 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: