« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۳۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان خبر داد:
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این مقدار نفت سفید در تمام مناطق روستایی و عشایری استان ذخیره سازی و توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛سالار خشایی با بیان اینکه سهمیه یک ساله سوخت مناطق روستایی و عشایری تحویل داده شد افزود: متقاضیان در صورت نیاز به سوخت بیشتر می توانند به عاملان توزیع مراجعه کنند.

۸ میلیون لیتر نفت سفید در استان کهگیلویه و بویر احمد توزیع شد

خشایی به سهمیه نفت سفید خانوار‌ها هم اشاره کرد و گفت: سهمیه ماهانه خانوار‌های ۴ نفره ، ۲۲۰ لیتر و خانوار‌های بیش از ۵ نفر ۴۴۰ لیتر است.

وی با بیان اینکه ۷۵ فروشنده عامل رسمی نفت سفید در استان وجود دارد افزود: سهمیه گاز مایع خانوار‌هایی که از نفت سفید استفاده می‌کنند در کارت بانکی سرپرست خانوار شارژ می‌شود و می‌توانند استفاده کنند.

خشایی با اشاره به اینکه سه مرکز توزیع سیلندر در استان وجود دارد، گفت: این تاسیسات در شهر‌های یاسوج، پاتاوه و چرام قرار دارد. 

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد به توزیع نفت سفید در بین خانوار‌هایی که از نعمت گاز خانگی برخوردار هستند اشاره و اضافه کرد: در صورت قطعی گاز با هماهنگی ستاد بحران و شرکت گاز شهروندان می‌توانند با نام نویسی در سامانه شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و تایید شرکت گاز از نفت سفید استفاده کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: