«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
يکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲  |  Sunday, 24 October 2021
کد خبر: ۳۰۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
با حضور مسولانی از دانشگاه علوم پزشکی استان؛
پایگاه اورژانس 115 جاده ای در روستای قیام شهرستان لنده با حضور مسولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف ، پایگاه اورژانس 115 جاده ای روستای قیام با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه استان ؛ رئیس مرکز اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد ؛امام جمعه ؛ فرمانده سپاه ؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده و جمعی از مسولان شهرستانی ؛ دهیار و اعضاء شورای اسلامی روستای قیام  افتتاح و آماده بهره برداری شد.


 این پایگاه با استقرار یک دستگاه آمبولانس و تعدادی نیروی متخصص که به همت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تجهیز گردید، قرار است روستاهای حوزه عالی طیب  را پوشش دهد.


مسئول اورژانس 115 استان در آئین افتتاح این مرکز گفت: تقویت اورژانس پیش بیمارستانی و ساخت پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ با توجه به حادثه خیز بودن استان بسیار حائز اهمیت بوده، لذا طبق طرح ششم توسعه کشوری در خصوص راه اندازی و افتتاح پایگاه های اورژانس ۱۱۵ در سراسر کشور، پایگاه اورژانس جاده ای قیام آل طیب با پیگیری های رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افتتاح گردید.جهانبخش وحدت‌نژاد افزود: ارتقای خدمات و فوریت های پیش بیمارستانی، به موقع رساندن مصدومان و حادثه دیدگان به مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین کاهش چشمگیر آمار مرگ و میر از اهداف اصلی راه اندازی این پایگاه است.

وحدت‌نژاد گفت: شهرستان لنده با جمعیتی افزون بر ۲۳ هزار نفر، با افتتاح این پایگاه دارای دو پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهری و جاده ای می‌شود.

منبع خبر:آوای رودکوف
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز